Dette nettstedet er beskyttet av reCAPTCHA og Google Personvern og Vilkår for bruk.

Håvard Sund

Daglig leder

havard.sund@hesi.no477 09 797

Tove Michalsen

Bedriftsfysioterapeut / HMS rådgiver

tove.michalsen@hesi.no993 75 201

Leni Bang

Bedriftssykepleier / HMS rådgiver

leni.bang@hesi.no952 07 365

Hege Kristiansen

Bedriftssykepleier / HMS rådgiver

hege.kristiansen@hesi.no900 15 780

Gunn Anita Johannessen

Bedriftssykepleier / HMS rådgiver

gunn.anita.johannessen@hesi.no970 19 417

Jon Hanto

Yrkeshygieniker / Sikkerhetsrådgiver / HMS siv.ing

jon.hanto@hesi.no902 70 676

Gergana Gradeva

Bedriftslege

gergana.gradeva@hesi.no751 36 220

Nina Skogseth

Bedriftsnaprapat / HMS rådgiver

nina.skogseth@hesi.no482 69 511

Laila Bjørnbakk

Bedriftssykepleier / HMS rådgiver

Laila.bjornbakk@hesi.no900 15 729

Nina B. Lydersen

Bedriftssykepleier / HMS rådgiver

nina.lydersen@hesi.no909 67 713

Dette nettstedet bruker informasjonskapsler for å gi deg en bedre nettopplevelse. Ved å surfe på dette nettstedet godtar du vår bruk av informasjonskapsler.
Personvern